Każdy klient decydujący się na urządzenie wielofunkcyjne A3 marki Xerox ( za wyjątkiem urządzeń serii 5020 ) lub urządzeń stałoatramentowych serii Xerox ColorQube ma możliwość podpisania umowy o całkowitej obsłudze serwisowej FSMA.

FSMA – umowa o pełnej obsłudze serwisowej Xerox
Umowa serwisowa FSMA polega na tym, że Xerox dostarcza nieodpłatnie wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne (tonery, pojemniki na zużyty toner, fusery, bębny, rolki i wszelkie inne części które podlegają eksploatacji).

Gwarancja na urządzenie jest automatycznie przedłużana na 3 lata (dodatkowo Xerox wykonuje przeglądy okresowe we własnym zakresie – bez umowy serwisowej taki przegląd należy wykonać raz do roku na swój koszt).

Dodatkowo, na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wynegocjować indywidualne warunki dla każdego klienta, wówczas taką umowę można podpisać nawet na 5 lat (wtedy gwarancja z automatu wydłuża się do 5 lat).

Koszty eksploatacji urządzenia przy umowie FSMA

Przy podpisaniu umowy, Klient ma do wyboru jeden z planów miesięcznych (deklaracji ilości wydruków) wraz z odpowiednio ustalonymi stawkami dla wydruków (Strona A3=2xA4).
Każda seria urządzeń ma swoje własne stawki ( po szczegóły prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny )

Stawki są stałe bez względu na to czy strona jest zadrukowana w 5% czy w 100%, opłata za dany format strony jest taka sama. ( Dodatkowo przy urządzeniach monochromatycznych – czarno-białych opłata za za format A3=A4)
Faktura przychodzi miesięcznie lub kwartalnie wedle preferencji Klienta.

Plan 0 oznacza umowę bez deklaracji ilości wydruków czyli jeśli wydrukujemy 20 stron płacimy za 20, jeśli 2000 za 2000.

Są to całkowite koszty użytkowania ( nie ma tutaj żadnych kosztów ukrytych).

Warto rozważyć taką opcję przy zakupie urządzenia, ponieważ klient otrzymuje dodatkowe gratyfikacje, takie jak czas reakcji serwisu na następny dzień roboczy po zgłoszeniu usterki, czy podstawienie urządzenia zastępczego w momencie gdy w ciągu 3 dni maszyny nie uda się naprawić i nie można na niej drukować. Klienta przy takiej umowie interesuje jedynie dokładanie papieru do urządzenia.