Aktualizacja: 13 kwietnia 2012

Technologia Stałego Atramentu SolidInk Drukuj

Zrównoważony rozwój

W porównaniu do laserowej technologii drukowania, stały atrament generuje do 90% mniej odpadów w takim samym czasie użytkowania dzięki mniejszej ilości opakowań, które trzeba poddać utylizacji. Konstrukcja bezwkładowa – toner wygląda jak na zdjęciu poniżej ( nie zawierająca żadnych części plastikowych, metalowych, mechanicznych itp ) oraz minimalna ilość opakowań prowadzą do:
-konieczności wyprodukowania mniejszej ilości elementów
-mniejszej ilości potrzebnego miejsca
-lepszej wydajności transportowej
Dzięki temu całkowity koszt wydruku na urządzeniach serii Xerox ColorQube jest nieporównywalnie niższy niż na urządzeniach laserowych.

Stały atrament

Nadszedł czas na to, aby zrewidować nasze myślenie o atramencie.
Stały atrament to innowacyjna, wyróżniana technologia drukowania w kolorze dostępna wyłącznie od Xerox. Ta technologia została wynaleziona w Wilsonville, Oregon w USA w 1991 roku i jest tam wytwarzana do dziś.

-Stały atrament Xerox jest łatwy w użyciu.
-Tworzy wyjątkową jakość kolorowych wydruków.

Oprócz tego:
-Generuje do 90% mniej odpadów podczas drukowania niż porównywalne kolorowe drukarki laserowe.
-Zapewnia wyjątkowo niskie całkowite koszty eksploatacji.
-Zapewnia niesamowitą paletę kolorów i głębie barw.

 

Drukuj więcej za mniej

Technologia bezwkładowa stałego atramentu obniża koszty eksploatacji poprzez drastyczną redukcję liczby wymiennych elementów. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom niższe ceny za wydruki kolorowe.
„System druku (stały atrament) jest dużo mniej skomplikowany w porównaniu do kserografii.Posiada on mniejszą liczbą podzespołów ruchomych oraz mniejszą liczbą elementów wymiennych, co przedkłada się na potencjalnie niższe całkowite koszty eksploatacji”. – InfoTrends
Przeczytaj pełną wersję raportu InfoTrends (PDF)
(dostępny wyłącznie w języku angielskim)

Jeżeli drukujesz dużą liczbę kolorowych stron, drukarki na stały atrament oraz wielofunkcyjne drukarki Xerox pomogą Ci w realizacji znacznych oszczędności do 70% na stronach kolorowych, które drukujesz każdego dnia. Otrzymasz wyjątkową wartość przy całkowitych kosztach eksploatacji, które trudno pobić.

Więcej na: http://www.office.xerox.com/solid-ink/plpl.html#_overview