Oferta specjana – Tylko do końca września Drukuj


Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą jesienną. Oferta ważna do końca września lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Tylko we Wrześniu ceny specjalne na bestsellery Xerox:

Xerox Workcentre 3550 – Jedno z najlepszych urządzeń monochromatycznych w swojej klasie. Bardzo duża prędkość wydruku 30 stron / min, dwustronny podajnik dokumentów DADF, pełne skanowanie sieciowe ( FTP/SMB), skanowanie do maila, skanowanie do pendrive, oraz wydajny toner na 11.000 stron to główne atuty urządzenia Xerox 3550.

Xerox WorkCentre 6505N – Najlepiej sprzedające się małe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Xerox. Duża szybkość wydruku, niesamowita jakość odbitek, oraz duża funkcjonalność to jego główne atuty. Urządzenia wyposażone w unikatowy tryb RUN BLACK – pozwalający drukować w czerni nawet w momencie gdy skończą się kolorowe tonery.

Xerox Phaser 3435 Jedna z najlepszych wydajnych małych drukarek monochromatycznych. Bardzo szybka 33 str/min, oraz wytrzymała, z bardzo tanią eksploatacją ( zamiennik oryginalnego tonera już od 150 PLN NETTO na 4.000 stron ) – idealna do biura, do drukowania faktur lub dla studenta

Wszystkie urządzenia Xerox objęte są 2 letnia gwarancją producenta w miejscu użytkowania – w przypadku awarii serwis pojawia się u klienta i na miejscu naprawia urządzenia, nie trzeba go nigdzie wysyłać.

Komentowanie wyłączone