Gwarancja najniższej ceny na tonery XEROX Drukuj

Prime System wprowadza do swojej oferty rewolucyjny system gwarantujący najlepsze ceny na oryginalne tonery do urządzeń Xerox. Jeśli szukasz oryginalnej eksploatacji Xerox zgłoś się do nas z zapytaniem ofertowym, jeśli znajdziesz lepszą ofertę niż ta którą otrzymałeś od nas, masz gwarancję obniżki ceny*.

Kupuj najtaniej !

Prime System posiada w swojej ofercie również tonery do urządzeń drukujących wszystkich wiodących producentów takich jak HP, Canon, Konica-Minolta, Sharp, OKI.

W ofercie mamy oryginalne tonery które pochodzą z Polskiego kanału dystrybucyjnego oraz zamienniki wysokiej jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami zamienników tonerów i tuszów w branży gwarantujemy że oferowane przez nas zamienniki oryginalnych tonerów są najwyższej jakości oraz że są w 100% nowe ( nie regenerowane ) , dzięki czemu mają bardzo dużą wydajność gwarantowaną przez producenta. Jakości oferowanych przez nas tonerów jesteśmy tak pewni że w momencie gdy okaże się że toner nie spełnił oczekiwań ( nie był nowy, zostawiał brudne ślady, kończył się po wydrukowaniu rażąco niskiej ilości stron ) wymieniamy go od ręki na NOWY** !

Zapytaj nas o ofertę !

*warunkiem obniżki ceny jest przedstawienie konkurencyjnej oferty z korzystniejszą ceną.
** Wymiana następuje do 48h od zgłoszenia i rozpatrzenia reklamacji. Prime System pokrywa wszystkie koszty związane z odbiorem reklamowanego produktu, oraz dostarczeniem pełnowartościowego tonera / tuszu.

Zapytanie Ofertowe
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (poprawny adres email wymagany)
  5. (wymagane)
  6. (wymagane)
  7. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

Komentowanie wyłączone