Aktualizacja: 26 lipca 2013

Dotacje Drukuj

Przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych które otrzymały dotacje z urzędów pracy, ze środków Unii Europejskiej, z funduszów wspierania przedsiębiorczości.

Jeśli zakładasz nową firmę i otrzymałeś na to dotację, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.
Z doświadczenia wiemy że przygotowanie wniosku nie jest prostą sprawą, często zdarza się że dotacje takie są kalkulowane po najniższych cenach znalezionych w internecie. Problem zaczyna się w momencie gdy przychodzi do finalizacji transakcji i dotację należy szybko rozliczyć okazuje się że ceny podane we wniosku nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Okazuje się że ceny na danych stronach internetowych już dawno są nieaktualne, lub towar niedostępny.

Prime System gwarantuje utrzymanie ceny i kompleksową dostawę sprzętu w uzgodnionym terminie.

Jednocześnie oferta skierowana jest dla wszystkich klientów którzy muszą zmieścić się w budżecie, a jednocześnie zależy im na szybkim czasie realizacji zamówienia, oraz bardzo korzystnych warunkach cenowych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz poniżej. Szybko, fachowo i kompetentnie doradzimy jak dobrać optymalną infrastrukturę informatyczną w biurze tak, aby w przyszłości nie sprawiała ona problemów w użytkowaniu i nie generowała niepotrzebnych kosztów i przestojów.

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h ( w dni robocze ).

Dotacje
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagany poprawny adres email)
  5. (wymagane)
  6. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days