Archiwum dla Luty, 2014

Xerox dla Placówek Służby Zdrowia

Data publikacji:10 lutego 2014

Xerox39
Wspólnie z Xerox Polska przygotowaliśmy specjalną dedykowaną ofertę dla placówek Służby Zdrowia. Gwarantujemy najniższe ceny na urządzenia kompatybilne z systemami do skanowania dokumentacji pacjentów, współpracujące z najpopularniejszymi systemami używanymi w placówkach medycznych ( Asseco mMedica itd. ). Dedykowane rozwiązania Xerox to najbardziej efektywny sposób na skanowanie przez personel medyczny dokumentów w czasie rzeczywistym, jednocześnie optymalnie skorelowana cena do możliwości oferowanych urządzeń wielofunkcyjne Xerox sprawia to że przy niskich nakładach na zakup nowych urządzeń placówki służby zdrowia zapewniają najwyższą efektywność i jakość opieki zdrowotnej dla swoich pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu i zapytań ofertowych.

Leasing 0% – Xerox WorkCentre 7225

Data publikacji:4 lutego 2014

Xerox38

Tylko do końca pierwszego kwartału przygotowaliśmy razem z Leasing Xerox Polska specjalną ofertę finansowania nowych maszyn Xerox WorkCentre 7225.
Tylko teraz możecie Państwo skorzystać z niepowtarzalnej okazji i kupić nowe urządzenie Xerox WorkCentre 7225 w Leasingu 0% na urządzanie na okres 36 miesięcy. Dodatkowo 2 raty lesingowe gratis przy odkupie starego urządzenia! Jest to pierwsze kolorowe urządzenie A3 z kontrolerem ConnectKey oraz możliwością podpisania umowy serwisowej FSMA