Archiwum dla Styczeń, 2013

HSM – nowa marka w ofercie – Niszczarki Gilotyny Trymery

Data publikacji:30 stycznia 2013

Xerox30
Niezmiernie miło nam poinformować iż Prime System otrzymało autoryzację HSM i włączyło do oferty pełne portfolio produktów tej znanej i cenionej Niemieckiej marki. HSM przyświecają dwie idee: innowacja i jakość. Wartości te, zadecydowały o podjęciu współpracy uzupełniając idealnie asortyment drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Xerox. Zapytaj o ofertę na biurowy asortyment HSM – jest on już dostępny w ofercie handlowej Prime System.

W ofercie mamy pełne portfolio produktów biurowych od małych niszczarek, przez wysokiej jakości gilotyny i trymery po przemysłowe niszczarki przeznaczone np. do niszczenia dysków twardych. Wszystkie* produkty objęte są 10 letnią gwarancją na części oraz wieczystą gwarancją na noże.
Produkty są produkowane w Niemczech, dzięki czemu zapewniają niespotykaną jakość i trwałość.

*za wyjątkiem modeli gdzie producent wyraźnie mówi że jest inaczej.

Klub Afroalko – Program bonusowy

Data publikacji:23 stycznia 2013

Xerox29
Prime System Sp. z o.o. z wielką przyjemnością informuje o przyłączeniu się do programu rabatowego Afroalko. Z myślą o o klientach indywidualnych przygotowaliśmy szereg promocji i cen specjalnych na cały asortyment.

Żeby móc skorzystać z proponowanych specjalnych zniżek wystarczy założyć bezpłatną kartę Klubu Afroalko! Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, a karta będzie Twoja (do odbioru w naszej siedzibie lub jednym ze sklepów Afroalko). Karta Klubu Afroalko upoważnia do specjalnych zniżek u wielu Partnerów – zobacz, jakie promocje i bonusy czekają na Ciebie w wielu miejscach w Trójmieście. DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ

Szukasz komputera ? Drukarki ? Tonera ? Zapytaj o inne zniżki dla klubowiczów.

DOŁĄCZ DO KLUBU AFROALKO!
Kartę Klubu Afroalko możesz zdobyć na dwa proste sposoby:

1. Odwiedź Naszą siedzibę i tam załóż bezpłatnie kartę klubu Afroalko.
lub
2. Załóż kartę klubu Afroalko tutaj , a następnie odbierz kartę w wybranym punkcie.
Posiadając Kartę Klubu Afroalko zawsze kupujesz wybrane produkty w promocyjnych cenach!

JESTEŚ CZŁONKIEM KLUBU AFROALKO ?
Aktualne promocje innych partnerów możesz sprawdzić tutaj.