Archiwum dla Październik, 2012

Promocja: Xerox WorkCentre 6505 oraz ColorQube 8570 DN w super cenie !

Data publikacji:8 października 2012


Zapraszamy do skorzystania z Październikowej promocji.
Tylko w październiku wybrane kolorowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Xerox w specjalnych cenach.
Promocja obowiązuje do końca Października lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

W Październiku DOSTAWA GRATIS

Po Wrześniowym wielkim zainteresowaniu urządzeniami kolorowymi Xerox WorkCentre 6505 informujemy że do końca Października istnieje możliwość skorzystania z nowej promocji. Dodatkowo tylko w tym miesiącu bardzo popularne drukarki do zaproszeń Xerox ColorQube 8570 DN w niespotykanie niskich cenach.

Xerox WorkCentre 6505 N

Cena: ZADZWOŃ
Opcja Duplex:ZADZWOŃ

Xerox ColorQube 8570 DN

Cena: ZADZWOŃ

Gwarancja najniższej ceny na tonery XEROX

Data publikacji:1 października 2012

Prime System wprowadza do swojej oferty rewolucyjny system gwarantujący najlepsze ceny na oryginalne tonery do urządzeń Xerox. Jeśli szukasz oryginalnej eksploatacji Xerox zgłoś się do nas z zapytaniem ofertowym, jeśli znajdziesz lepszą ofertę niż ta którą otrzymałeś od nas, masz gwarancję obniżki ceny*.

Kupuj najtaniej !

Prime System posiada w swojej ofercie również tonery do urządzeń drukujących wszystkich wiodących producentów takich jak HP, Canon, Konica-Minolta, Sharp, OKI.

W ofercie mamy oryginalne tonery które pochodzą z Polskiego kanału dystrybucyjnego oraz zamienniki wysokiej jakości. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami zamienników tonerów i tuszów w branży gwarantujemy że oferowane przez nas zamienniki oryginalnych tonerów są najwyższej jakości oraz że są w 100% nowe ( nie regenerowane ) , dzięki czemu mają bardzo dużą wydajność gwarantowaną przez producenta. Jakości oferowanych przez nas tonerów jesteśmy tak pewni że w momencie gdy okaże się że toner nie spełnił oczekiwań ( nie był nowy, zostawiał brudne ślady, kończył się po wydrukowaniu rażąco niskiej ilości stron ) wymieniamy go od ręki na NOWY** !

Zapytaj nas o ofertę !

*warunkiem obniżki ceny jest przedstawienie konkurencyjnej oferty z korzystniejszą ceną.
** Wymiana następuje do 48h od zgłoszenia i rozpatrzenia reklamacji. Prime System pokrywa wszystkie koszty związane z odbiorem reklamowanego produktu, oraz dostarczeniem pełnowartościowego tonera / tuszu.

(więcej…)