Archiwum dla Kwiecień, 2012

Nadchodzi nowy Xerox ColorQube 8900

Data publikacji:13 kwietnia 2012


Już niebawem Xerox na Polskim rynku włączy do oferty następcę modelu Xerox ColorQube 8860 MFP. Pierwsze urządzenia powinny być w Polsce na początku maja, ale już teraz można składać zamówienia w przedsprzedaży !

Seria urządzeń ColorQube 8900 wyprzedza konkurencję wprowadzając urządzenia stałoatramentowe A4 na kolejny poziom jednocześnie poprawiając doskonałe wyniki swojego poprzednika pod każdym względem. Duży dotykowy kolorowy ekran z intuicyjnym interface-em, pełna zgodność z Xerox EFI, oraz bardzo wydajne kostki – to wszystko stawia urządzenia A4 serii ColorQube na równi z najnowszymi urządzeniami Laserowymi A3 dostępnymi obecnie w ofercie Xerox przy jednocześnie najmniejszym koszcie całkowitego użytkowania (TCO).

Dowiedz się więcej o technologi stałego atramentu
Zapytaj o możliwość Leasingu Xerox

Xerox ColorQube 8900 MFP jest pierwszym urządzeniem na stały atrament zaprojektowanym z myślą o prawdziwej wielofunkcyjnej wydajności biura. Wielofunkcyjne urządzenie do druku w kolorze zapewnia realną redukcję kosztów, oraz oferuje funkcje przyjazne dla środowiska. Jeśli drukujesz ponad 2.000 stron w kolorze w miesiącu i nie potrzebujesz formatu A3 ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Wydruk na urządzeniach ColorQube 8900 w kolorze jest tak tani jak wydruk czarno-biały na konkurencyjnych urządzeniach. ( Broszura )

ZAPYTAJ O CENĘ !

Video:

Nowość Xerox Phaser 7800 – Profesjonalna Kolorowa Drukarka A3 dla małej poligrafii

Data publikacji:3 kwietnia 2012

Xerox wprowadził do swojej oferty całkowicie bezkonkurencyjną kolorową drukarkę A3 klasy Graphics Art. Xerox Phaser 7800 (broszura) jest następcą bardzo udanej i cenionej w środowisku grafików drukarki Phaser 7760. Drukarka oferuje obsługę papieru o grubości 350g/m2 dotychczas dostępną tylko w maszynach produkcyjnych dla drukarni i dużych zakładów poligraficznych. Drukarka Xerox Phaser 7800 wnosi zupełnie nowy standard do segmentu rynku Graphics Art. Szybkość Wydruku 45 stron / minutę w kolorze i czarni, Rzeczywista rozdzielczość 1200 x 2400 dpi, oraz obsługa niezwykle grubych nośników 350g/m2, 300g/m2 w duplexsie (można drukować wizytówki, opakowania itp.) przenosi nas na zupełnie inny poziom komfortu pracy. Xerox Phaser 7800 jest dedykowanym urządzeniem dla małej poligrafii, działów marketingu, oraz wszelkiego rodzaju agencji reklamowych. Urządzenie w konfiguracji GX otrzymuje również spektrofotometr do kalibracji kolorów wydruków z używanym monitorem.

Drukarka Kolorowa A3 Xerox Phaser 7800 charakteryzuje się bardzo bogatą funkcjonalnością, dużym dotykowym kolorowym ekranem, oraz możliwością skorzystania z dobrodziejstw jakie niesie za sobą podpisanie umowy o pełnej obsłudze serwisowej FSMA – Dając klientom pełen spokój i komfort pracy przy użytkowaniu urządzeń, bez zbędnych przestojów. Jest to najlepsza Drukarka A3 do zastosowań z dużą ilością grafiki.


Do każdej drukarki Xerox 7800 kupionej w Kwietniu, drukarka ColorQube 8570 DN ( broszura) za 50% Ceny !!*

Zapytaj o ofertę tylko w Kwietniu w zależności od konfiguracji upusty do – 30%.

*Oferta ważna do wyczerpania zapasów magazynowych.

Zapytaj o możliwość Leasingu Xerox